Om te beginnen was daar Marginus Oostenbrink uit Spier. Geen onbekende uit ons duivenwereldje. Een man die al menig afdelings overwinning op zijn naam wist te schrijven. Marginus haalde bij ons in de zomer van 2011 twee jonge duiven. Beide jongen speelde hij op de natour en de taartvluchten.
En laat nu gisteren niet één van deze twee de overwinning in de afdeling 10 voor zich opeisen vanaf de vlucht Wijchen. Het was de NL11-934 die 13.706 concurrenten te snel af was in afdeling 10. De snelheid van deze duif was 1.247 mpm.
De NL11-934 hebben we gekweekt uit de NL08-787 Blue Prince x de NL08-041 Fijne Jackpot. Kortom een edele afstamming. Blue Prince komt uit NL05-935 van Marcel van Zanden met veel Van Loon en Camphuis bloed via Eijerkamp in zijn aderen. De 935 stond gekoppeld tegen de NL05-174 Silver Princesje uit twee rechtstreekse Jan Ganzeveld duiven. De moeder van de overwinnaar van gisteren bij Marginus is niemand minder dan de Fijne Jackpot. Een rechtstreekse dochter uit de Jackpot van Hans & Evert Jan Eijerkamp. De Fijne Jackpot is tevens volle zuster van Vivian van Eijerkamp welke ons land vertegenwoordigde op de Olympiade.