Referenties

Harry Kasimier Drachten

  • 29-7-2012
Bij ons was het geen trainingsvlucht vanaf Duiven maar "gewoon" een puntenvlucht voor zowel bij ons in de vereniging als in CCG Drachten en Omstreken afgelopen zaterdag.
 
Onze ( vlieg in combinatie met mijn vader van 81 jaar ) 1e duif melde zich zaterdag om ca. 10:43 en dacht kennelijk pas om 10:45:18 dat het wel tijd was om te landen.
Gelukkig wel in 1 keer op de klep, dat weer wel gelukkig.
 
En nu denk je vast wat is hier zo leuk aan? Nu, het was een jong uit een duif die ik bij jullie heb gekocht, gekoppeld aan een doffer van Bertie Kamphuis.
 
Bewuste duivin van jullie is lijn dochter Ché x Ganzeveld. Zowel in onze vereniging tegen dik 480 duiven ( 9e ) als in CCG Drachten En Omstreken tegen 1240 duiven ( 12e ) een vroege duif.
 
Uit bewuste duivin van jullie heb ik 4 jongen uit gekweekt die er alle 4 nog zijn en waarvan 3 prijs vlogen afgelopen zaterdag.
Terug