Tien stuks
Vanavond voor de laatste midfondvlucht van dit seizoen tien duiven ingekorfd. Aanvankelijk zouden ze naar Chalons en Champagne maar dat is gewijzigd in Courtisols en dat is zo'n tien kilometer dichterbij oftewel 465 kilometer naar de hokken in Donkerbroek.
Vijf doffers en nog eens vijf duivinnen moeten het zaterdag maar voor mij proberen. Zal nog een hele opgave worden met die warmte. Wat dat betreft overigens enorm blij hoe er is nagedacht over de losplaatsen. In Courtisols is een terrein beschikbaar bestaand uit gras waarbij er tevens enkele bomen beschikbaar zijn. Dus ideaal om de containers onder te parkeren en het gras zal ook zeker vele malen koeler zijn dan de hete klinkers of het hete asfalt in Chalons en Champagne. Alle hulde voor dit soort kleine wijzigingen, ook al hou ik er normaal gesproken niet zo van!
Aangewezen
De drie aangewezen duiven zijn de NL23-226 "Oliver", NL25-155 en de NL25-107. Twee doffers en twee duivinnen dus. De laatste twee hebben nog geen naam dus het zou mooi zijn als één van de twee dat komende zaterdag weet te realiseren.
Vereniging
In de vereniging door elf leden totaal 110 duiven ingekorfd. Het zijn inmiddels geen aantallen meer, iedereen snakt naar het einde van het oude duivenseizoen denk ik dan.
Morgen jonge duiven
Morgen kunnen de jonge duiven weer ingekorfd worden. Sta eigenlijk nog wel een klein beetje in dubio maar er zijn er 36 stuks opgegeven dus die moeten de mand maar in. Kon wel eens een grillig duivenweekend worden.